ICR2018: Kutse osalema

Neljandat aastat järjest kutsuvad TTÜ küberkriminalistika ja küberjulgeoleku keskus ning CodeLaw kõiki osalema 9. juunil toimuvale seminarile, mis keskendub IT-ga seotud erinevatele uurimisvaldkondadele (“Interdisciplinary Cyber Research (ICR) workshop“).

Seminar toob kokku nii noored tudengid kui juba kogenud teadurid, kes on oma uurimistöö sidunud info- ja kommunikatsioonitehnoloogiatega. Infotehnoloogidega kõrvuti astuvad üles politoloogia, õigus- ja sotsiaalteadusega tegelevad esinejad üle kogu maailma.

Selleaastase seminari avab  Cambridge ülikooli CERT-i juht  Kieren Nicolas Lovell,  kelle ettekande teemaks on “Command, Control & Communications within Cyber Incidents”.

Üritusel osalemine on tasuta. Osalejatel palutakse saata 1000-sõnaline ettekande kirjeldus (abstract) hiljemalt 2. aprilliks EasyChair süsteemi või end lihtsalt publikuks registreerida. Lisaks noortele ja kogenud teaduritele on teretulnud ka kõik magistrandid ja doktorandid, et tutvustada oma lõputööga seotud uurimistööd. Väljavalitud autorid saavad võimaluse seminaril esineda ning nende ettekannete kirjeldused avaldatakse TTÜ poolt seminari trükises (koos ISBN numbriga).

Eelregistreerimine lõppeb 4. juunil.

Ürituse ajakava ja rohkem infot leiab seminari kodulehelt.